Як правильно вибрати спортивне харчування

На сьогоднішній день в магазинах спортивного харчування (як онлайн, так і роздрібних) представлений надзвичайно широкий вибір харчових добавок. Крім великої кількості самих видів «спортпиту», існує ще безліч брендів, різних цінових категорій і смакових якостей. Все це робить вибір добавки досить складним, але якщо помилитися і купити щось невідповідне або неякісне, це позначиться негативно на спортивних результатах. У цій статті ми розповімо, як підійти до вибору спортивного харчування, щоб воно дало хороший результат.

По-перше, вибирати добавку потрібно відповідно до своєї мети. Для цього потрібно попередньо ознайомитися з теоретичними відомостями, який ефект дає той чи інший препарат, а також звернути увагу на побічні або другорядні ефекти. Наприклад, креатин значно підвищує м’язову витривалість, але від нього (принаймні, від моногідрату) трохи «заливає водою», що неактуально на періоді «сушки». Для покращення рельєфності краще звернути увагу на BCAA 8:1:1 або протеїн гідролізат.

По-друге, вкрай бажано ознайомитися з відгуками і відео-оглядами продукту. При цьому найкраще почути наживо оцінку добавки від декількох людей, адже в інтернеті текстові відгуки можна нескладно «накрутити» (як позитивні, так і негативні), а при живому спілкуванні людина повідомить вам реальний ефект, який приніс препарат. Можна розпитати у старших товаришів по залу і у людей, які вже досягли хороших результатів за допомогою спортивного харчування.

Можна спробувати розібратися в брендах, але головне – пам’ятати, що ім’я не завжди гарантує якість. Наприклад, у одного і того ж бренду може бути відмінний протеїн, а жироспалювачі – середнього рівня. Також слід звертати увагу не на барвистий дизайн упаковки, а на склад: якщо він докладний і без приховування, то цій фірмі можна довіряти. До того ж, найчастіше спортивне харчування в банці з простим дизайном має більш доступні ціни, при цьому якість не гірше, ніж у іменитих виробників.

Отже, щоб вибрати спортивне харчування, що підходить саме вам, насправді, не буде потрібно багато зусиль. Досить витратити кілька годин на вивчення інформації і відгуків і мати конкретну мету перед собою. Єдине, що потрібно не забувати: спортивне харчування – це не чарівна таблетка, а доповнення до систематичних тренувань і налагодженого раціону харчування. Тільки за цих двох умов воно дасть бажаний результат.

Джерело: vd.net.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.